04/12/2020

informujemy, że rozpoczęliśmy nabór na 2 edycję Studiów Podyplomowych Kompleksowy system wsparcia rozwoju dziecka ze spektrum autyzmu.

Rekrutacja trwa do 7 marca 2021 r. lub do momentu dostępności miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Pierwsza edycja studiów spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników.

Pracownicy UMP – rabat 10%.

Celem dwusemestralnych studiów podyplomowych jest rozwój wiedzy w obszarze współczesnych metod ukierunkowanych na pomoc wybranej grupie osób, jakimi są dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Słuchacze naszych studiów będą posiadać umiejętności planowania procesu terapeutycznego oraz wdrażania strategii terapeutycznych. Program powstał w oparciu o współczesne badania naukowe i uwzględnia kompleksowe strategie postępowania terapeutycznego oraz jest zgodny ze standardami Evidence-Based Medicine.

Wśród kadry dydaktycznej, m.in. dr hab. n. med. Agnieszka Słopień (Kierownik Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera UMP), prof. dr hab. n. o zdr. Ewa Mojs (Kierownik Katedry i Zakładu Psychologii Klinicznej UMP), czy prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Samborski (Kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Rehabilitacji UMP).

Pierwszy zjazd planowany jest na 27/28 marca 2021 r. Forma zajęć będzie uzależniona od sytuacji epidemicznej.

Informacje szczegółowe:

Zapraszamy!