Inwestycje i projektowanie w ochronie zdrowia

Początek zajęć planowany jest na październik 2024 r. a początek rekrutacji na 1 czerwca 2024 r. Informacje szczegółowe poniżej.

Zachęcamy do rekrutacji!

Aktuaności

W dniu 21 marca 2024 r. na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej odbyło się uroczyste zakończenie i wręczenie dyplomów absolwentom I edycji studiów podyplomowych „Inwestycje i projektowanie w ochronie zdrowia”, kierunku prowadzonego przez dwie poznańskie uczelnie –Politechnikę Poznańską oraz Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Więcej na temat tego wydarzenia - kliknij tutaj

Tematyka studiów

Tematyka studiów będzie dotyczyła inwestycji i projektowania w ochronie zdrowia, a mianowicie uwarunkowań formalno-prawnych, ekonomicznych i technologicznych w projektowaniu obiektów ochrony zdrowia, analizy i projektowania szczególnych obszarów funkcjonalnych w szpitalu, „healing environment", optymalizacji projektów inwestycyjnych, czy nowoczesnych technologii w ochronie zdrowia.

Dla Kogo?

Studia adresowane są do projektantów, menadżerów, dyrektorów szpitali, lekarzy zarządzających obiektami ochrony zdrowia, lekarzy prowadzących prywatne praktyki lekarskie.

Ważne terminy

Poczatek rekrutacja - 1 czerwca 2024 r.

Planowany termin uruchomienia zajęć - październik 2024 r.

Informacje szczegółowe oraz rejestracja na studia: