Powrót do Strony Głównej

14/10/2019

Trwa obecnie nabór na I edycję Studiów Podyplomowych Marketing na Rynku Farmaceutycznym. Pierwszy zjazd planowany jest na początek II semestru w roku akademickim 2019/2020 r. (4-5 kwietnia 2020 r.) Zachęcamy do rekrutacji, decyduje kolejność zgłoszeń! Mamy już kilka miejsc zajętych.

Program studiów  skierowany jest do farmaceutów, przedstawicieli firm i hurtowni farmaceutycznych, osób planujących swoją przyszłość zawodową w obszarze zarządzania na rynku farmaceutycznym i w opiece zdrowotnej oraz lekarzy i osób związanych z tematyką marketingu na rynku farmaceutycznym.

Zajęcia prowadzone są w trybie niestacjonarnym i trwają II semestry. Kadra dydaktyczna to renomowani wykładowcy akademiccy oraz doświadczeni menadżerowie z firm farmaceutycznych, którzy w nowoczesny i atrakcyjny sposób wprowadzą Państwa w tematykę marketingu w tej właśnie branży.

Absolwenci naszego kierunku otrzymują dyplom ukończenia studiów podyplomowych Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, certyfikujący pozyskaną wiedzę i umiejętności praktyczne.

Współczesny rynek pracy wymaga ciągłego dokształcania i rozwoju, dlatego też studia na tym kierunku podniosą Państwa kwalifikacje, pozwolą na efektywne realizowanie zadań dedykowanych menagerom i kierownikom rynku farmaceutycznego oraz zwiększą Państwa konkurencyjność na rynku pracy.

Koszt studiów to 4900 zł (opłata za dwa semestry, istnieje możliwość płatności w dwóch ratach semestralnych).

Zapraszamy do udziału w naszym programie! 

 

Copyright 2017 Uniwersytet Medyczny w Poznaniu ˙ made by 1CONNECT.