21/10/2019

Z radością informujemy, że w sobotę 19 października 2019 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu zainaugurowaliśmy 4. edycję Studiów Podyplomowych Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych. Zajęcia rozpoczęła 30-osobowa grupa słuchaczy. To jednak nie jedyny powód do dumy! To już czwarta, a zarazem druga w tym roku edycja tych właśnie studiów. Zajęcia w 2019 r. rozpoczęło łącznie aż 61 osób!

Kierownikami Studiów Podyplomowych Badań Klinicznych i Biomedycznych Badań Naukowych są: dr hab. Jacek Karczewski oraz dr Rafał Staszewski, Dyrektor Generalny Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu i to właśnie oni uroczyście powitali słuchaczy, którzy w minioną sobotę rozpoczęli zajęcia w ramach czwartej edycji.

Informujemy, iż w związku z dużym zainteresowaniem naszym programem­, już niebawem planujemy uruchomienie naboru na 5. edycję studiów!

Zapraszamy na nasze strony internetowe: www.badaniakliniczne.ump.edu.pl oraz www.podyplomowe.ump.edu.pl, a także na naszą stronę na Facebooku: www.facebook.com/badaniakliniczne.ump, gdzie znajdą Państwo nie tylko aktualności związane z rekrutacją na kolejną edycję, ale także informacje o planowanych kursach i szkoleniach, ciekawe publikacje branżowe i wiele, wiele więcej...