3..2..1...START!

Za nami inauguracja zjęć w ramach I edycji, która odbyła się w dniu 16 marca 2024 r. Po więcej informacji zapraszamy na stronę ineternetową do aktualności UMP - kliknij tutaj

Aktualizacja - 25.01.2024

REKRUTACJA i REKRUTACJA NA LISTĘ REZERWOWĄ - ZAKOŃCZONE

UWAGA!

Nabór na drugą edycję rozpoczniemy w 2025. Informacje szczegółowe poniżej.

Projekt, pn. Innowacyjne kształcenie podyplomowe na rzecz rozwoju sektora biomedycznego w Polsce finansowany ze środków budżetu państwa przyznanych od Agencji Badań Medycznych w ramach Konkursu na opracowanie i realizację autorskiego programu studiów podyplomowych z zakresu nauk biomedycznych.

Numer projektu: 2023/ABM/06/00001.

Dofinansowanie: 3 448 185,00 PLN.

Całkowita wartość: 3 448 185,00 PLN.

W ramach dofinansowania ABM zostaną uruchomione dwie edycje studiów:

Data realizacji I edycji:

16-03-2024 do 29-06-2025

Data realizacji II edycji:

04-10-2025 do 14-02-2027 (nabór rozpoczniemy w trzecim kwartale 2025 r. Dokładna data rekrutacji zostanie podana w drugim kwartale 2025 r.)

Celem studiów podyplomowych "Master of Business Administration (MBA) w systemie ochrony zdrowia z elementami badań klinicznych” jest wyposażenie słuchaczy w nowoczesną wiedzę z zakresu zarządzania, m.in. w tym tak kluczowym obszarze, jak badania kliniczne.

Wiedzę, kompetencje i umiejętności praktyczne, które nabędą słuchacze tego kierunku w toku studiów, będą stanowiły podstawę do rozwoju i pogłębiania praktycznych umiejętności menedżerskich: analizy i metod rozwiązywania problemów organizacji, formułowania strategii rozwojowych, sprawnego podejmowania decyzji, skutecznego negocjowania, komunikowania się oraz współpracy, projektowania, zarządzania w obszarze badań klinicznych.

Atutem innowacyjnego programu studiów MBA, jest niewątpliwie fakt, że będzie on realizowany w uczelni z ogromnym potencjałem naukowo-badawczym.

Słuchacze będą realizować projekty zespołowe w najbardziej innowacyjnym obszarze - naukach biomedycznych oraz doskonalić umiejętności w zakresie zarządzania placówkami ochrony zdrowia, jak i doskonalić kompetencje w zakresie inicjowania, planowania oraz zarządzania badaniami klinicznymi.

Studia prowadzone będą w formie hybrydowej, tj. stacjonarnie (19 zjazdów) i on-line (6 zjazdów) - łącznie 25 zjazdów. Wszystkie zajęcia będą odbywały się w weekendy. Szczegółowy terminarz zjazdów – zakładka poniżej - harmonogram.

Program studiów obejmuje podział na zajęcia teoretyczne i praktyczne w proporcji: 50% zajęć praktycznych w formie case-study, 50% zajęć teoretycznych w formule hybrydowej (stacjonarnie i zdalnie) z wykorzystaniem metod i technik kształcenia synchronicznego - uczelnianej platformy LMS oraz aplikacji MS Teams/Zoom, a także asynchronicznego z wykorzystaniem e-learningowych materiałów dydaktycznych.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu ABM 20% słuchaczy mogą stanowić pracownicy Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, którzy pozytywnie przejdą proces rekrutacji.

Dla KOGO?

Studia kierowane są do osób, które spełniają warunki określone Regulaminem rekrutacji i przyjęcia na studia (załącznik poniżej).

Grupę docelową stanowią osoby, które:

• są zatrudnione w sektorze biomedycznym
  • zajmują stanowiska kierownicze lub menadżerskie, posiadają min. dwuletnie doświadczenie w tym obszarze
  • znają język angielski w stopniu komunikatywnym - B2

Sprawdź, czy spełniasz warunki rekrutacji i przyjęcia na studia:

Regulamin rekrutacji i przyjęcia na studia – kliknij tutaj

Jakie DOKUMENTY należy załączyć w procesie rekrutacji?

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na studia podyplomowe rejestrują się za pomocą formularza elektronicznego dostępnego na stronie internetowej kierunku i załączają następujące dokumenty:

• skan dyplomu ukończenia studiów wyższych;
  • skan CV kandydata potwierdzające min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym - wzór formularza poniżej:

Pobierz wzór formularza CV – kliknij tutaj

Prosimy nie załączać własnego formularza CV, tylko formularz powyżej.

Formularz musi być podpisany i wypełniony w języku polskim.

Prosimy o uzupełnienie wszystkich dat, tam gdzie zostało to wskazane (np. daty dotyczące zatrudnienia). W przypadku trwającego zatrudnienia należy wpisać w datę końcową "obecnie".

Osoby, które załączą błędny formularz lub ich dokumentacja będzie niepełna zostaną automatycznie skreślone z listy kandydatów.

Po dokonaniu rejestracji elektronicznej kandydaci są zobowiązani wydrukować otrzymane drogą mailową oświadczenie i odesłać je pocztą tradycyjną lub dostarczyć w ciągu 7 dni do Centrum Studiów Podyplomowych i Kształcenia Ustawicznego, przy ul. Fredry 10 w Poznaniu, pok. 003-004.

Dysponujemy tylko 30 miejscami.

System do rejestracji zamknie się w momencie rejestracji 40 osób.

Wszystkie zarejestrowane osoby, które poprawnie wypełniły dokumenty zostaną zaproszone na rozmowę rekrutacyjną.